Blog

Kategori: Genel | Yazar: kayahan | Nisan 01, 2022 Tarihinde Yayınlandı!

YENİ YDP-145 PİYANO ENSTRUMAN.COM.TR’de

Lüks ton ve etkileyici çalma kolaylığı, gerçek bir piyanonun temellerine sadık kalır. Neredeyse kendi kendine çalıyor, içinizdeki sesi ve müziği serbest bırakıyor. Güne müzikle ve yüzünüzde kocaman bir gülümsemeyle başlayın; ARIUS piyano, sizi her geçen gün daha fazla çalma isteği uyandırıyor.

ÖNEMLİ OLAN YAMAHA CFX KONSERİNDEN ÖRÜNTÜLENEN GÜZEL, GÜÇLÜ SES KUYRUKLU PİYANO

YDP-145, Yamaha’nın amiral gemisi CFX konser kuyruklu piyanosundan örneklenmiş bir piyano Sesine sahiptir—parlak tizler ve güçlü bir rezonans bası olağanüstü etkileyici bir sesle bir araya getiren ünlü bir piyano.

YDP-145, alt tuşlardan üst tuşlara kadar aynı ayrıntılı sese sahiptir – netlik dolu ve renkli harmonik içerik bakımından zengindir. Size, günlük pratiğinizde olduğu kadar en duygu dolu performanslarınızda da özgün bir şekilde yanıt veren olağanüstü ifade gücü ve nüans verir.

Yamaha Ydp145 Piyanolar istenilen renklerde stoklarda hemen sipariş için www.enstruman.com.tr

OTANTİK AKUSTİK PİYANO ÇALABİLİRLİĞİ VE YARIM DAMPER PEDAL KONTROLÜ

88 tuşlu piyano hareketine sahip GHS (Graded Hammer Standard) klavye, alt tuşta doğal olarak ağır bir histen üst oktavlarda daha hafif bir dokunuşa kadar akustik bir piyanonun dokunuşunu yeniden üretir. GHS klavye, hızlı nota tekrarına ve özgün ifade kontrolüne izin vererek kuyruklu piyano tarzı bir tepki ve his sağlar. Ayrıca, bir kuyruklu piyanoda sönümleme hareketini özgün bir şekilde kopyalayan ve zengin ifade çeşitliliği sağlayan bir yarım sönümleyici özelliği vardır.

KUYRUK PİYANOSU GİBİ HARMONİK REZONANS—SANAL REZONANS MODELLEME LITE (VRM LITE)

Kuyruklu piyanonun cazibelerinden biri, tüm enstrümanın titreşiminin yarattığı sempatik rezonanstır. YDP-145, Virtual Resonance Modeling Lite (VRM Lite) adı verilen çığır açan bir teknoloji aracılığıyla bu zengin sempatik rezonansı özenle yeniden üretir. VRM Lite, tellerin titreşimleri ses tahtasına ve diğer tellere yayıldığında oluşan karmaşık sempatik tonları simüle ederek zengin çeşitlilikte bir ses yaratır, bu da tuş çalma ve pedal çevirmenin zamanlamasına ve yoğunluğuna karşılık gelir.

TON KAÇIŞ YAPISININ SAĞLADIĞI ZENGİN, GÜÇLÜ SES

YDP-145, kabinin arkasında piyanonun içinden ses yayan yeni geliştirilmiş bir ton eşapman yapısı kullanır. Bu, akustik bir piyanonunki gibi doğal ses radyasyonunu ve üç boyutlu rezonansı deneyimlemenizi sağlar.

ZENGİN YERLEŞİK ŞARKI ÇEŞİTLİLİĞİ VE SMART PIANIST UYGULAMASI İLE Sezgisel Kullanım

Doğal olarak, YDP-145 otantik bir kuyruklu piyano sesine sahiptir, ancak aynı zamanda elektrikli piyano, org, vibrafon ve yaylılar dahil olmak üzere toplam 10 Ses için çeşitli diğer yerleşik enstrüman sesleri içerir.

YDP-145 ayrıca 50 ünlü klasik şarkı da dahil olmak üzere 353 yerleşik şarkıya ve Beyer, Burgmüller, Czerny ve Hanon gibi ünlü yöntemlerden 303 kapsamlı alıştırma alıştırmasına sahiptir. Enstrüman, Yamaha’nın ücretsiz Smart Pianist uygulamasıyla da uyumludur; uygulamayı akıllı cihazınıza indirmeniz ve enstrümana bağlamanız yeterlidir*.

Smart Pianist uygulamasıyla enstrümanın çeşitli Ses işlevlerini kolayca çalıştırabilir ve yerleşik şarkıların puanlarını çağırmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca piyano sesinin ton kalitesini ve rezonans ayarlarını değiştirmek için kapsamlı bir Piyano Odası işlevine sahiptir.

* Kablo bağlantısı gereklidir. Akıllı cihazınız için doğru kabloyu satın aldığınızdan emin olun.AKILLI PİYANİST UYGULAMASI AYRINTILARI 

KULAKLIK KULLANIRKEN DAHA YÜKSEK DİNLEME KONFORU İÇİN ÖZELLİKLER

YDP-145, ayarladığınız ses düzeyine göre ses dengesini en iyi şekilde düzelten yeni teknolojiyi kullanır ve size uzun süre çalarken bile dinlemesi kolay ve kulakları yormayan olağanüstü doğal bir ses verir.

Ayrıca, kulaklık takarken bile akustik bir kuyruklu piyanonun önünde otururken deneyimlediğiniz doğal, geniş sesin keyfini çıkarmanızı sağlayan Stereofonik İyileştirici efektine sahiptir.

ŞIK TASARIM ODA İÇ MEKANINIZA UYGUN

Temel olarak düz çizgilere dayansa da, tipik bir kuyruklu piyanoya özgü zarif eğrileri içeren şık bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, çeşitli renk çeşitleri arasından iç mekanınıza ve kişisel zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz.

DİĞER ÖZELLİKLER

MAKSİMUM HACMİ SINIRLAMAK

Yeni Ses Sınırlayıcı işlevi, işitme duyunuzu hoparlörler veya kulaklıklar üzerinden yüksek sesten korumak için sabit bir maksimum ses düzeyi ayarlamanıza olanak tanır.

PERFORMANSLARINIZI KAYDEDİN VE OYNATIN

YDP-145, performanslarınızı kaydedip kontrol etmenize veya bir bölümü yalnızca bir elinizle kaydetmenize ve diğer bölümü ilkini dinlerken pratik yapmanıza olanak tanıyan güçlü araçlara sahiptir. Ayrıca, iki bölümü ayrı ayrı kaydedebilirsiniz; örneğin, sol ve sağ el bölümleri veya tam bir şarkı ve düzenleme yapmak için arka arkaya iki Enstrüman Sesi kaydedebilirsiniz.

BİR ORTAK İLE BİRLİKTE OYNAYIN – AYNI OKTAVDA

Bu, enstrümanı etkili bir şekilde iki klavyeyi bir arada yapar ve iki oyuncunun aynı piyano sesini ve oktav aralığını yan yana çalmasına izin verir. Bu, özellikle bir partnerle öğrenirken kullanışlıdır, birlikte öğrenmenize ve parçaları uygulamanıza izin verir.

YAMAHA YDP145 PİYANO

Ağırlıklı klavyeye sahip ARIUS dijital piyanonun standart boyutlu, 88 tuşlu modeli. Yamaha’nın yerleşik bir Ses olarak CFX konser kuyruklu piyano sesiyle, GHS klavyeyle zengin ve etkileyici bir çalma hissi yaşayın. Yeni donatılmış kulak dostu işlevleri ve Yamaha’nın Smart Pianist uygulamasıyla uyumluluğu içerir.

  • Yamaha’nın amiral gemisi CFX kuyruklu piyanosundan titizlikle örneklenmiştir
  • 10 Ses, 353 Şarkı
  • Yeni Sanal Rezonans Modelleme Lite (VRM Lite)
  • Mat siyah tuşlara sahip GHS ağırlıklı klavye
  • Kulaklıkla oynarken kulaklara karşı nazik
  • Dahili stereo amplifikatör (8 W x 2)
  • Dahili stereo hoparlör sistemi (12 cm x 2)
  • Akıllı Piyanist uygulaması uyumluluğu – sezgisel kullanım ve puan görüntüleme özelliği