Teslimat Koşulları

Tüm siparişleriniz “1 İş Günü” içerisinde kargoya teslim edilir.

 

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum “3 İş Günü” gibi bir süreyi aşmayacaktır.

 

Herhangi bir gecikmenin yaşanması durumunda müşterilerimiz mutlaka “Mail” ile bilgilendirilecek ve sürecin en hızlı şekilde sonuçlandırılması sağlanacaktır.

 

Tüm bilgilendirme süreçlerinde müşterilerimize, siparişlerini oluştururken kullandıkları iletişim bilgileri üzerinden ulaşılacaktır. Bu nedenle bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

 

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

 

Bayram ve Tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi “Aras Kargo” garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

 

Satın aldığınız ürünler, paylaşmış olduğunuz mail adresi ile tarafınıza bildirilecektir.

 

www.enstruman.com.tr  bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok müşteriye alışveriş yapabilme imkanı tanır. Ziyaretçilerin aynı ürünü sipariş verebilmeleri ve bu nedenle stok anlık olarak değişebilmeleri söz konusudur.

 

Siparişini vermiş olduğunuz ürünün herhangi bir nedenden dolayı stoklarda tükenmiş olması durumunda, mutlaka “Telefon” ile tarafınıza bilgi verilecektir.

 

Ödemesini internet sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz siparişlerde, ürünün stoklarımızda bulunmaması durumunda, en az 4 (dört), en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi mevcuttur. Firmamız bu süre içerisinde ürününüzü temin ve teslim için hassasiyetle ilgilenecektir. İlgili tarihler arasında tüketiciye teslim edilemeyen ürünlerde, tüketicinin ödemesi kendisine iade edilir.

 

Siparişinizin kargo firmasına teslim edilmesi durumunda, siparişinizin “Kargo Takip Numarası” bilgisi, siparişinizi oluştururken paylaşmış olduğunuz tanımlı mail adresiniz ile paylaşılır.

 

(Kargo Takip Numarasının, anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından bize iletilmesi “1 Gün” gibi bir süreyi bulabilmektedir. Bu gibi durumlarda siparişiniz aynı gün kargoya verilmiş olmasına rağmen, Kargo Takip Numaranız bir sonraki günün sabahı sizinle paylaşılabilir.)

 

“Kargo Takip Numarası” tarafınıza iletildiği zaman siparişinizin tesliminde herhangi bir gecikme yaşanmaması adına “Aras Kargo” ile iletişime geçerek, kargonuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Teslimat ile ilgili tüm problemlerinizde; (0216) 398 11 11 nolu telefondan Müşteri Hizmetleri birimize ulaşarak destek alabilirsiniz.